Lahkominek lehe "Saint Kitts ja Nevis" kujjõ vaihõl

ts
r2.7.3) (robot tävvendämine: sq:Shën Kits dhe Nevis
ts (r2.7.3) (robot tävvendämine: crh:Sent Kitts ve Nevis)
ts (r2.7.3) (robot tävvendämine: sq:Shën Kits dhe Nevis)
[[sa:सेंट किट्]]
[[sco:Saunt Kitts an Nevis]]
[[sq:SaintShën Kits dhe Nevis]]
[[scn:Saint Kitts e Nevis]]
[[si:ශාන්ත කිට්ස් සහ නෙවිස්]]
12 365

muudatust