Tervist! Mainin igaks juhuks sulle ka, et toimunud on selline areng. Ise katsetasin seda teksti ümbertõstmist siin (natuke teeb asja keerukamaks see, et kõiki tähti ei kopeeri täpselt ning vahepeal on keelereeglid vähe muutnud + alati ei ole tekstid päris entsüklopeedia materjal). "Võromaa kodolugu" pdf-faili saaksid soovi korral kätte siit. Muidu saaks selle põhjal võrdlemisi hõlpsalt hea hulga artikleid koostada. Aastate 2017, 2018 ja 2019 tähtraamatute pdf-id saaks siit (neil on seda entsüklopeedilist osa veel jupi maad vähem, aga lühiartikleid saaks nende pealt küll). Kruusamägi (arotus) 5. joulukuu 2020, kell 02:04 (UTC)

Tervist! See on ainult hea uudis, aga kas ta tähendab ka seda, et võibki sõna-sõnalt kopeerida ja y-d õ-deks ümber panna nagu Vahtsõliina kantsi artiklis või peaks ikka rohkem refereerima? Siinpuhul oleks kopeerimise võimalus väga teretulnud, kuna head võrukeelset teksti ei tahaks mina kui emakeelena siiski kirjakeele kõneleja oma ümberpanemisega ära lörtsida. Eluonilus (arotus) 7. joulukuu 2020, kell 16:01 (UTC)
Nii on. Kopipeistimine (koos tarvilike kohendustega) on igati oodatud. Sai eraldi mall ka tekitatud, et sellest oleks hõlbus märku anda. Ei mõika ka mina seda võrukeelset teksti liiga hästi kirjutada ning see on hea võimalus keelelist korrektsust säilitada. Kruusamägi (arotus) 9. joulukuu 2020, kell 17:23 (UTC)

Mida sa muidu enda loodud artiklite seas parimateks peaks? Nädala artiklite kohale on veel hea hulk vabu kohti (olemas oleks 1-17 ja 46-53). Kruusamägi (arotus) 17. vahtsõaastakuu 2021, kell 00:48 (UTC)

Ega ma nüüd nii häid kirjutanud olegi, pigem lühikesi ja kokkuvõtvaid, aga kui nüüd valida, siis täiendasin kunagi artiklit Lätist, et head lõunanaabrid päris kahe lausega ei jääks. Lõuna-Eestiga käib ehk rohkem kokku ka artikkel Tartu raekojast, sama saab öelda ka Koduloost võetud Riia-Pihkva kivitii kohta, mis sai üsna viisakas, ehkki lühikesevõitu. Tsõõrigolfi artikkel annab võhikule vast piisava seletuse küll. Neid kõiki saaks ja peaks tegelikult veidikese kobistama ja täiendama ka. Eluonilus (arotus) 17. vahtsõaastakuu 2021, kell 13:28 (UTC)
Hetkel on veel nelja nädala jagu nädala artikleid. Pärast seda tuleb 14 nädalat tühimikku enne kui ring uuesti korduma hakkab. Veel soovitusi artiklite osas? Kruusamägi (arotus) 8. hainakuu 2021, kell 00:37 (UTC)

KüladToimõndaq

Mall võtab elanike arvu ja pindala Wikidatast. Need lahtrid võid julgelt täitamata jätta. Pm saaks seda malli kohendada ka nii, et koordinaadid Wikidatast võtaks. Nii võiks piisata sellest, et kirjutada algusse {{VõromaaKülä}}. Algul on küll see probleem, et päris kohe ei pruugi mall kõike näidata. Eestikeelses Vikipeedias on üks selline päris Wikidata põhine mall "Mall2" (näide kasutusest). Kruusamägi (arotus) 17. radokuu 2021, kell 18:49 (UTC)

TeisaldamineToimõndaq

Saad lehekülje uue nime alla tõsta, kui valid otsingukasti kõrvalt selle "Veel" (võro Viil) ja sealt alt omakorda "Teisalda" (Nõstaq ümbre). Kruusamägi (arotus) 17. mahlakuu 2021, kell 19:33 (UTC)